BLANICKÝ CYKLORYTÍŘ 2021

Další ročník akce Blanický cyklorytíř se bude konat v sobotu 12. června 2021, pořadatelskou obcí se v letošním roce stává Pravonín.

I pro letošní ročník jsou tradičně připraveny dvě cyklotrasy – pro zdatné cyklisty a pro rodiče s dětmi. Obě cyklotrasy začínají v Pravoníně na návsi před Spolkovým domem, start je naplánován průběžně mezi 13. a 14. hodinou.

Delší cyklotrasa (34 km) vede kolem bájné hory Blaník přes stejnojmennou chráněnou krajinnou oblast. Na trase naleznou návštěvníci odpočinková místa s ilustrovanými legendami o blanických rytířích.

Cyklotrasa pro rodiče s dětmi, dlouhá 8 km, bude doplněna hravými zastaveními.

Zakončení akce je naplánováno do odpoledních hodin u Spolkového domu. Všichni účastníci, kteří cyklotrasu absolvují a do cíle dorazí s potvrzenými kartami z jednotlivých stanovišť, obdrží pamětní list a budou blanickým rytířem pasováni na Blanického cyklorytíře 2021. V cíli bude zajištěno občerstvení.

Cyklistickou akci pořádá obec Pravonín ve spolupráci s Krajem blanických rytířů, z.s., městysy Louňovice pod Blaníkem a Načeradec a obcemi Kondrac, Ostrov, Veliš, Vracovice a Zvěstov.

Účastnický poplatek 20,- Kč.

Datum

Čvn 12 2021
Expired!

Čas

13:00

Cena

20 Kč

Více info

Číst více

Umístění

Pravonín
před Spolkovým domem
Kategorie

Organizátor

Kraj Blanických rytířů
REGISTROVAT