Rok 2019 přinesl v regionu celou řadu skvělých sportovních výkonů. Kdo ale podal ten vůbec nejlepší? To se už zanedlouho dozvíme. A sice v rámci vyhlášení ankety Sportovec regionu Příbramska 2019, které se uskuteční už ve druhé polovině měsíce března.

Vyhlašovatelem ankety, která se vrací na scénu v novém kabátě (dříve se konala pod názvem Nejúspěšnější sportovec Příbramska a naposledy se vyhlašovala za rok 2014), je společně Deník a Česká unie sportu za podpory města Příbram.

 

Jsem rád, že se anketa po letech vrací. Sportovci z tohoto regionu si to svými výkony jednoznačně zaslouží,“

řekl zástupce ČUS Příbram Jan Hadraba

Nominovat sportovce můžete do 3. února 2020

kliknutím na ikonu

 

Slavnostní galavečer a vyhlášení ankety Sportovec regionu Příbramska 2019 se uskuteční v Kulturním domě v Příbrami ve středu 18. března 2020 od 18:00 hodin. Zároveň bude do regionální sportovní Síně slávy uvedena jedna významná osobnost. Ve speciální části ankety, ve které hlasují čtenáři, pak vyhlásí organizátoři Hvězdu Deníku. Slavnostním večerem budou provázet Marcel Forejt a Petra Staňová. Těšit se můžete na bohatý doprovodný program lokálních umělců. 

Vyhlašované kategorie:
Jednotlivec – dospělí
Jednotlivec – mládež
Družstvo – dospělí
Družstvo – mládež
Trenér
Handicapovaný sportovec

 

O pořadí v jednotlivých kategoriích budou rozhodovat nejen samotní čtenáři, ale i zástupci klubů, jednot, měst nebo sportovní novináři.